APIE MUS

KAS MES ESAME?

UAB „Isolita“ savo istoriją pradėjo 2015metų lapkritį. Esame jauna, ambicinga, nebijanti iššūkių įmonė, kurioje savo mėgstamą darbą dirba nemažą darbo patirtį sukaupę darbuotojai. Nors kaip įmonė esame pakankamai jauni, tačiau kaip specialistai rinkoje esame jau nemažai metų. Savo klientų tarpe turime daug skirtingų dydžių ir veiklų įmonių. Klientų neskirstome į didelius ar mažus – visi mums vienodai svarbūs ir dedame visas pastangas ieškodami optimaliausių sprendimų skirtų būtent Jūsų įmonei. Dirbame greitai ir kokybiškai – mokame susidoroti su iššūkiu „reikėjo vakar“. Įmonėms siūlome praktišką, greitą ir profesionalią pagalbą .

Sertifikuotis verta
ISO sertifikavimas leidžia įmonėms įgyti konkurencinį pranašumą; lengviau dalyvauti viešųjų pirkimų konkursuose; suteikia pasitikėjimą klientų ir tiekėjų akyse.

Ką mes siūlome?
ISO 9001 ISO 14001 OHSAS 18001 sistemų diegimui reikalingų dokumentų paruošimą , vidaus auditus, pagalbą prieš tarptautinių sertifikuotojų vizitą.

Atitikties patvirtinimas
Atitikties patvirtinimas gaunamas atitikus įmonei taikomus ISO standarto reikalavimus. Atitikties patvirtinimą, garantuoja išduodamas ISO atitikties sertifikatas, kuris galioja 3 metus. Periodiškai (kasmet) atliekami priežiūros auditai ir po trijų metų atliekamas per-sertifikavimas.

KLAUSKITE

Aš ne robotas